Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek

20 stycznia w grupie „Pszczółek” odbyło się Święto Babci i Dziadka. Jest to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki przedstawiły program artystyczny o śnieżynkach i bałwankach. Były też wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe oraz tance związane ze Świętem Babci i Dziadka. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne kwiatki oraz laurki.Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Relacja 2020-01-25, 14:58 | autor: Małgorzata Abramowicz