Dzień Babci i Dziadka u Słoneczek

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego też dzieci z grupy Słoneczek zaprosili swoje babcie i dziadków na występ artystyczny. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role.
Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.
Relacja 2020-01-23, 18:48 | autor: Małgorzata Abramowicz