Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 31 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy "Słoneczek" i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.
Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią artystyczną, w której "Słoneczka" zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe. Po części nastąpił uroczysty akt ślubowania. Pani Dyrektor dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Podczas pasowania dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, medal i słodki upominek.
Po uroczystym pasowaniu dzieci wraz z rodzicami udali się do sali aby skosztować pysznego torta.

Uroczystość ta była świetną okazją do poznania, nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.
Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie oraz Państwu Annie i Przemysławowi za pomoc w przygotowaniu tak ważnej uroczystości.
Relacja 2019-11-05, 21:08 | autor: Małgorzata Abramowicz